Yeni Mobil Oyun 2017

Cep telefonları için yeni bir Pokémon oyunu Asya’da bugün tarama için açıldı. Bir hafta ağırlaştırıcı çıkın sonra sadece 10 derece dayanır henüz bu akşam bir sıralama sağlayacak. 100% bu oyun için de henüz yeni derece oynamak için yönetmek gerekir ya da zaman ve tekrar tekrar oynamak zorunda canımı alma ben bağımlısı değilim.

Varyasyon Gamings’ Ninja Pizza Gal bir tatmin. Yıldız engelleri ve çatıların üzerinden müşterilere babasının pizzacı boru sıcak pizza teslim etmek için yol boyunca hileler kıyafetler, çizgi roman ve ayrıca kilidini koleksiyon kapma tekniği ona yakınlaştırır olan genç pizza gönderi gal. Ama tüm yumuşak freerunning değildir. Engelli yavaşlatmak ve aşağıdaki miktarlarda, yuhalama taciz önlemek için var. Oyun verimli bir şekilde tasarlanmıştır ve bu da sıcak bir atmosfer ve harika bir mizah ile birlikte konuları ele almaktadır.

Kartların ortadan kaldırmak, onları yeniden konumlandırmak. Bazı sorunlar vardır: soğuk saray koruyucuları, saat ve ışıkları söndürmek olabilir, ancak bu giderleri noktaları gizli. Gizlilik yerlerde çok kısa korumaları çevredeki bulmak ve oyunu bitirmek gibi çalışır. Neyse ki, hızlı bir şekilde geri özel gizlice kartları içine taşındıktan, bir deneyin kartını çıkarma hafıza kartları veya saklanırken bile sizde terbiye ile gizli puan kazanabilirler.

Burada listelenen Solitare-kapalı, karanlık bir aile üyesi kadar açıklanan en muhteşem bir oyun. Kartı Dolandırıcı, sürekli 46 bellek kartları bir güverte tazelenir yatırım hafıza kartlarından 3 x 3 mat, hakkında, kayan bir ortaçağ sahte işlevini oynamak. Amacınız kartların ortadan kaldırmak, sonunda da bir yerde gizli bir hazine sandığı tokatlamak gibi.

Eğer bol masal ve tesis derinliklerinde sefer hayatta kalma video oyunları seviyorsanız,-ish Kendini Failbetter – steampunk güneşsiz Deniz göz ardı edilmemesi gereken bir karşılaşma. Buharlı bir gemi lideri, yolcu ve ticaret görevler alarak, mütevazi acemi Denizlerin hakimi Kaptan tekniğini işletmek sağlayacak, kişilik amaçları doğrultusunda atış. Bu erişip zenginlikleri, hasta yaratıklar, yönetme bilgi ve ayrıca işçiler ile hikaye yönleri seçeneği birlikte karar olarak uğraşmanın.

Eğer oyun hassas, acı tatlı bir yürüyüş tercih ederseniz, Eski Erkek Deneyimi sadece. Yanı sıra bir yolculuğa bir karakter alır hazırlanırken tamamen olayla, video oyun eski bir erkek gözlemler. Bu süreçte yerlerinden tanışır, ayarları hafıza oyununa gelen, sevgi içinde bir yaşam tarzı bina gibi düşen ona sunmak gibi. Yumuşak oyun yamaçlar ve yoluna devam et ve yaşlı adam için yeni yollar oluşturmak için dolaşmak üzerinden hangi yol, çekici, bilgisayar animasyonları için kullanmak öğeleri ile darmadağın birlikte oluşur.

Asmodee Dijital küçük bir ses, kararlı bir panelden de cep telefonuna taşıdık hafıza kartı oyunları geliştirmek. Onirim tek kişilik hafıza kartı video oyun, ama bu sadece şimdiye kadar oynadığınız diğer elmas oyunu gibi büyük olasılıkla değil. Kapı hafıza kartları ortaya çıkarmak için kartları dokunursa – oyun başarılı olarak kapıların toplam geliştirmek kilidini oluşturmak zorunda. Ve güverte kuru çalıştığında, kapılar var ya da oyun sona erer, ancak, hafıza kartına bilinmeyen sorun kartları vardır. Eğer tam olarak nasıl çalıştığını tamamen grok bir çok, hem de bir anı bırakmak için hazır iseniz, bu tamamen sürükleyici.