YENİ NART İÇİN HEYECANLIYIZ.

Değerli hemşehrilerimiz, sevgili Nart okurları;

Kafkas Dernekleri Federasyonu’nun 15. yılını kutlamaya hazırlanan yayın organı Nart Dergisi’ni sizlerle birlikte yenilemek, daha etkili ve güçlü hale getirebilmek için bir süre önce yeni bir çalışma başlatmıştık. Bu çalışmada en önemli güç kaynağımız yine siz hemşehrilerimiz olacaktır.

Dergimiz hakkında düşüncelerini paylaşmak isteyen, katkı sunabilecek tüm insanlarımızın görüşlerini almak amacıyla 6 Ocak Cuma günü saat 19:00’da Federasyonumuz Genel Merkezi’nde bir toplantı organize edildi. Öncelikle konuya ilgi duyan tüm hemşehrilerimizin, tüm okurlarımızın bu toplantıya katılarak görüşlerini paylaşmalarını rica ediyoruz. Fiziki koşullar nedeni ile, duyarlı pek çok insanımızın anılan toplantıya katılamayacağının da farkındayız. Bu amaçla aşağıda / ekte görebileceğiniz “Okur Anketi”ni hazırladık. Birkaç dakikanızı ayırarak sorularımıza vereceğiniz cevaplar Nart’ın gelecek dönem yayın politikaları için büyük önem arz etmektedir. Görüşlerinizi aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak, posta, faks veya e-mail yoluyla da gönderebilirsiniz.

Gerek toplantıya katılarak, gerek “Okur Anketi”mizi doldurarak görüşlerini bizimle paylaşan tüm duyarlı hemşehrilerimize şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımla
Vacit Kadıoğlu
Kafkas Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı

En İyi Oyun Blog