Mobil Oyunları Neler Bekliyor

Fatbelly Yapımları Patrick Haynes, Yaratıcı ve aynı zamanda İcra Geliştirici, Havlayan Fare Center ile ilgili macera onun hakkında konuşuyor ve film serisi odaklı yepyeni bir indie oyun-Autodesk bile. Diskleri sarkık gelen günlerde, video oyunları sık sık muhtemelen sembolik temsilleri oyun elemanları ile çalışan ekran geliyor tasarlanmalıdır. Glitchskier, yepyeni bir ateş – onları – up, tamamen neredeyse yaş arası MS oluşturulmuş retro ASCII UI hissediyorum kapmak yönetir-DOS işletim sistemi, CRT ekran tarama çizgileri ve ekran titreme bile aynı. Kendi başına oyun yüzeyi üzerinde oldukça önemli gibi görünüyor, ama glitch süpervizörler ve antika dolu izler ima geri çeşitli ipuçları – aşağı gibi chase yeni yüksek puanı görebilirsiniz ne bulmak için geleceksin.

Monte taburcu – ve ayrıca iki aylak Monte aktivite tasarlanmış bir son gibi güzel oldu, selefi geliştirmek. Bu sayfada “hikaye düzeltmek için” de çizgi roman tarzı panelleri taşımak ve tatsız bir sonuç toplantıdan casus baş karakteri korumak için faaliyetleri doğru sırasını bulun (yeni olmasına rağmen) ilk tamamen doğal bir uzantısı gibi görünüyor. Eğer ilk sevdiği varsa 2. tut. Bu çok iyi.

Tüm popüler çevrimiçi kumarhanelerde hem ücretsiz hem de gerçek parayla oynanabilecek yeni bir mobil rulet sürümü önümüzdeki hafta yayınlanacak. Daha fazla heyecan arayanlar normalde gerçek paralı versiyonu oynayacak, ancak siz oraya atlamadan önce Doğru uygulandığında kazanma şansınızı artırabilecek Rulet Gratuite’den harika ipuçlarını okumanızı öneririz. Elbette, bunları önce ücretsiz masalarda test etmelisiniz, böylece para kaybetme riski olmadan sizin için neyin işe yaradığını göreceksiniz.

Bina Vadisi, aynı zamanda Denemek ve bir Rubik Küp bir garip küçük bir Tetikçi ele geçirildi. Öklid Toprakları mimarlık öğrencisi tarafından inşa edilmiş, döner, üç boyutlu miktarda bir dizi çözmek, değişen geometrinin yan veya arkadan gelen düşmanları temizlemek için istifade edilmekteydi. Bina Ova değerlendirmeler kaçınılmaz olarak programcı Miro tam da bu yoluyla teşvik edildi. Ancak, Öklid Toprakları bir şirkettir.

Provenience Lara Croft Gitmek gibi görünüyor. Ancak, bu sadece yüzeysel bir benzerlik var. Evet, etrafta kalkış elde etmek için panel parçaları taşımak gerekir, ama önlemek için bir düşman vardır. Bunun yerine, tahtanın etrafında bazı rocketeers geçmek, (olmadığına) yollar üzerinden de kaçınmak ve emin astronotlar ilgili kendi çıkar ve ulaşabilir hale geçer ulaşmak gerekir. Anı manipülasyonu model Kuruluna klonlar aldığı oyun, girdiğinde bu artar. Etkinlik yüzey görünümler ve de şüphesiz knot doğru bir şekilde şüphesiz beyin bağlantısı – bundan çok daha karmaşık.

Leave a Reply