Mobil Oyun İptila

Bu büyük olasılıkla robot asgari olarak ancak şimdiye kadar indirmek ve telefonunuza yüklemek olacak zengin en narratively oyun karmaşık olacak. O zamandan beri Ay da bir faktördür ve hesap üzerinde (yola yayıldı bulmaca sadece bir avuç aşağıda hikayeyi mahvetmek ile birlikte bir oyun) gerçekten ihmalci olurdu tıklatın. Firmamız sadece nasıl başladığını tek diyeceğim bu kadar. Gelecekte Kalır, bir insanın anılarını yeniden teknolojiye sahip bir işletme ile çalışan. Yaşlı bir adam ölüm döşeğinde gel, düşüncelerini içine seyahat için hazır, yeni anıları başlayarak, yanı sıra onları değiştirerek yeniden yaşamak, o noktadan öteye ters sapkın bir geçmişe hareket bile.

Tinytouchtales’ 2015 etkinlik Hafıza kartı Gezinme solitaire tarzı hafıza kartı video oyunu ile birlikte tasarımı ile taşınabilir bir zindan paletli entegre. Şu an programcı Hafıza kartı Dolandırıcı, stealth tarzı oyun için aynı yapmak için görünen bir video oyunu ile takip etti. Kendi adını taşıyan hırsız gibi, gölgeler, güvenli düşmanları yararlanabilirsiniz keşfetmek, mücevher çalmak ve uzak kırma oluşturmak gerekir. Kulağa kolay geliyor. Ancak, bu zenginlik ve yavaş yavaş şanslı çarpıcı izlerken derinliği bir hareketlilik var.

Riverman Medya İskeletler vs. Ayrıca (Bkz:) gerçekten çok çekici olan bazı oldukça garip oyunlar: Deathfall, Exec, Pizza üretir. -Tarih sunan, erken Mezopotamya takımyıldızı sonra Büyük tek yumurta ikizleri, bugün bilinen İkizler olarak adlandırılan çok kendi. Bu Pong dayalı dışında, bu muhtemelen gol slash ama erken zamanlarda güzel biyomekanik okyanus hayvanları yok etmek için küre kullanmak için değil, her kürek gibi bir hedefi ele tek oyuncu bir varyasyonu. En iyi Pong oyuncular bile meydan okuyacak son derece tuhaf, hem de çok güzel, ve bir oyun.

Polywarp mutlu bir kol üzerine Super Hexagon etkisi giyer, ama kesinlikle kendi yaratık. Tabii, bu içerir eşmerkezli formları daha hızlı küçülen bir dizi, henüz fikir emin merkezinde şekli düzenli olarak bu küçültmek için, ritmi ile zaman içinde hareket eden aşağıdaki formu aynı olduğundan emin olun. Twitch arcade cep telefonu oyunları alanında oyun asansör Polywarp ile geliştirme (tank palet) renkleri ve aynı zamanda şarkı ve gerçek anlamda bile.

Geçmişte Xenoraid gibi vur’ video oyunlarına katıldı, rakiplerini gelen dalgalar ile bir uzay kapsülü pilot var tahmin edebilirsin. Xenoraid tarzı spin değişen güzel ve de bir oyun sağlar. Arasında geçiş olan yok, ama dört ayrı uzay kapsülü kontrol.

Leave a Reply