Bandırma derneği yenilendi

1990 yılında kurulan ve kurulduğu yıldan günümüze sahip olduğu dernek binasında faaliyetlerini sürdüren Bandırma Kuzey Kafkasya Kültür Derneği günümüz şartlarına uygun olarak modernize ettiği yeni yüzü ile kaldığı yerden faaliyetlerine devam ediyor.

Elektrik ve su tesisatı başta olmak üzere alt yapısı komple elden geçirilen, mutfak bölümü yenilenen, yerleri laminant parke ile kaplanan ve masa, sandalyeleri değiştirilerek renkli bir dernek binasına kavuşan derneğin açılışı, Bandırma Belediye Başkanı Sedat PEKEL’in ve üyelerin yoğun katılımı ile 3 Ekim 2001 Pazartesi günü yapıldı.

Konu ile ilgili olarak NART dergisine açıklamada bulunan dernek Başkanı Namık NART: “Duyarlı üyelerimizin ve hemşerilerimizin desteği ile dernek binamızı oldukça modern ve kullanışlı bir hale getirdik, buradan emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Özellikle geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için çalışabilecekleri, ekip kıyafet ve aksesuarlarını muhafaza edebilecekleri güzel bir oda yaptık. Ayrıca kendilerine tahsis ettiğimiz bilgisayar sayesinde burada ücretsiz olarak internet hizmetlerinden yararlanabilecekler. Amacımız gençlerimizin dernek ortamında bir araya gelerek kaynaşmalarını sağlamak.” dedi.

Haber: Aran Karan / NART Dergisi

En İyi Oyun Blog