Bahçelievler Kafkas Derneği Ramazan ayı boyunca stand açtı.

Bahçelievler Kuzey Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği yaz mevsimi etkinlikleri çerçevesinde, Bahçelievler Belediyesinin düzenlemiş olduğu “Bahçelievler’de Ramazan” etkiliklerine katılıyor. BAH-KAF-DER’nin Hasan Doğan Spor tesislerindeki standı her akşam onlarca misafirimizi ve hemşerimizi ağırlıyor. Gece geç saatlere kadar açık olan standı 26.08.2010 günü akşamı Sayın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Sayın Bahçelievler Belediye başkanı Osman DEVELİOĞLU, Bahçelievler Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Hayati Güllük ve kalabalık bir heyet ziyaret etti. Bah-Kaf-Der Bahçelievler belediye Başkanı Sayın Develioğlu tarafından 22 Ağustos akşamı da ziyaret edilmiş ve başkanın Çerkeslere yönelik övgü dolu sözleri dinleyenleri oldukça memnun etmiştir.

Her akşamın bir sivil toplum kuruluşuna ayrıldığı etkinlikler çerçevesinde 03.09.2010 akşamı Kafkas derneğine ve Adıgelere ayrılmış bulunuyor. Bu akşamın yoğun alacağı edinilen bilgiler arasındadır.

Bu yıl 7.si düzenlenen “Bahçelievler’de Ramazan” etkinliklerinin 11 Ağustos- 07 Eylül 2010 tarihleri arasında yapılması planlanlandı.

Hasan Doğan Spor Kompleksi, Kemal Sunal Caddesi üzeri, Kocasinan Cad. 2. Sokak ile 20 Temmuz Sokak arasında bulunuyor.

Haber: Alaattin BAYRAM

En İyi Oyun Blog