Derneklerimizden etkinlik duyuruları(Ankara, Kocaeli, Balıkesir, Bahçelievler)

Ankara Kafkas Derneği – Elbruz Çocuklar Halk Dansları Topluluğu 7-15 yaş kayıtları devam etmektedir. Elbruz Çocuk Ekibinin çalışmaları 17 Ekim 2010 pazar günü sabah 10:00’da başlayacaktır.

Ankara Kafkas Derneği – Nartij
12 -Ekim-2010 Saat 20:00 de Nartij kaldığı yerden devam ediyor… Herkesi bekliyoruz…

Ankara Kafkas Derneği – Yetişkinler için yağlıboya ve seramik; çocuklar için resim kursu kayıtları başlamıştır.
Bilgi için; 05325030874 Yıldız Şekerci, 05058481964 Meral Fidan.

Kocaeli Kafkas Derneği – Dil kursları kayıtları başladı
Derneğimiz Dil Kursları Abaza’ca-Adige’ce kayıtları başlamıştır.
Abazaca dersi Gunda Ankuab Korkut, Adığece dersi Tarık Filiz tarafından verilecektir. Kayıtlar 15 Kasım’a kadar sürecektir.
Abazaca için ilk toplantı 2 Kasım 2010 Salı akşamı saat 19.00 da Dernek binasında yapılacaktır.
Adığece için ilk toplantı 3 Kasım 2010 Çarşamba akşamı saat 19.00 da Dernek binasında yapılacaktır.
Sınıflar 20 kişiden oluşacaktır. Kurs süresi toplam 5 aydır. Katılımcıların ve hocaların belirlediği gün ve saatlerde ders yapılacaktır. Devamlılık esastır.
Katılmak isteyen üye ve hemşerilerimizin kocaelikafkasdernegi@hotmail.com adresine E-Mail atmaları, Dernekten kayıt formu doldurmaları rica olunur.
Bilgilerinize sunarız.

Kocaeli Kafkas Derneği – Amra Ekibi oyuncularının dikkatine! 23 Ekim 2010 Cumartesi günü saat 19:00 da dernek binasında Hocamız İlker Yar ile toplantı yapılacaktır. Ekibe yeni katılmak isteyenlerin 15 Kasım 2010 tarihine kadar kayıt yaptırmaları rica olunur. Yeni kayıt yaptıracaklara ve bütün ekip oyuncularına önemle duyurulur..
Kocaeli Kafkas Kültür Derneği Y.K.

Bahçelievler Kuzey Kafkas Kültür Derneği – Yeni sezonun ilk gençlik gecesi, Kasım ayının ilk hafta sonunda ”Haluj Gecesi” olarak yapılacaktır. Bilgilerinize saygıyla sunulur…

Balıkesir Kafkas Derneği – Dil kursuna katılmak isteyenler için, Ekim sonuna kadar derneğimize başvuru yapmaları gerekmektedir. Dilimizi unutmamak, hatırlamak veya öğrenmek için güçlü bir katılım bekliyoruz.

Balıkesir Kafkas Derneği – ŞHABRAZ DANS EKİBİ

İki yıldır büyükler ve küçükler(7-13 yaş) olarak, Cihat YAKŞİ hocalığında çalışan Şhabraz, yeni koreografiler ve oyunlarla çalışmalarına devam etmektedir. Ekim ayı sonuna kadar yeni katılımları da kabul edecek olan ekibimize katılım için derneğimize başvuru yapabilirsiniz.

Balıkesir Kafkas Derneği – AKORDEON KURSU

Geçen yıl Ferhat KOŞDEMİR hocalığında başlayan akordeon kursumuz, bu yıl bire bir verilecek kurslarla devam etmektedir. Katılım için Ekim ayı sonuna kadar derneğe başvuru yapabilirsiniz.

Balıkesir Kafkas Derneği – EL İŞİ KURSLARI

Daha önce kumaş boyama, dikiş, deri işlemeciliği gibi kurslar açılan derneğimizde bu yıl yine bayanlarımızın istekleri doğrultusunda 12 kişi katılımını sağlamak şartıyla resim kursu gibi istedikleri bir el işi kursu açılacaktır. Açılacak kursu talep etmek veya başvuru yapmak için Ekim ayı sonuna kadar derneğimize başvuru yapabilirsiniz

En İyi Oyun Blog